Silvestre Leopold (činný v 1. pol. 19. století)
Pohled na Karlův most, značeno ve štočku vlevo dole Leop. Silvestre del. et fecit, kolorovaný lept/papír, 34,5 x 44,5 cm, zahnědlý papír (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |